caspian persica

فروش بلیط کشتی میرزا کوچک خان

caspian persica

فروش بلیط کشتی میرزا کوچک خان

caspian persica
هدف وبلاگ:
گردشگری دریایی، توسعه ی گردشگری پایدار، مفید و سودمند، ارائه ی جاذبه های پیدا و نا پیدای بندر انزلی، استان و منطقه. آشنایی با ملل و اقوام دیگر جهت رشد، شکوفایی و بروز خلاقیت در مردمانم به امید آنکه آن باشیم که باید باشیم.


سخنی پیرامون سفر:
سفر جذابترین، دلچسب ترین و به یاد ماندنی ترین لحظات عمر آدمی ست که تا ابد همراه اوست. حتی یادآوری و مرور آن شادی و نشاط برایمان و نزدیکانمان به ارمغان می آورد. سفر انسان را هوشمند تر و پخته تر می سازد. جذابیت ها، تنوع طبیعی و جذابیت های محسوس و نا محسوس انسان ها،تنوع فرهنگ ها، گوناگونی، رنگ ها و رفتارها کمک می کند به بروز ابتکار، نوع آوری، خلاقیت و حتی نبوغ در کسب و کار.دانش زندگی را افزایش می دهد و زندگی را با نشاط تر آسان تر می سازد.سفر برطرف کننده ی اندوه هاست به دست آوردن روزی دانش و آداب زندگی و پیدا کردن دوست از مواهب سفر است.
سفر های کوتاه را با ما تجربه کنید و آماده ی سفرهای بزرگ و جادویی زندگی باشید
گردآورنده
آخرین نظرات
چهارشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۰۳ ب.ظ

نقاشی آبرنگ از انزلی تا تهران (1895)

بندر انزلی در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

نقاشی آبرنگ اثر پاول یاکوولویچ نقاش روس که در سال ۱۸۹۵ و در طی سفر الکسای نیکلایویچ ژنرال روسیه تزاری به تهران ترسیم شده است. در این تصویر اسکله بندر انزلی و مناره انزلی قابل مشاهده هستند. این نقاشی امروزه در موزه ارمیتاژ در شهر سن پترزبورگ نگهداری میشود.


دامنه برف پوش البرز، اثر نقاش روس (۱۸۹۵ میلادی)

نقاشی آبرنگ از کاروان سرایی در دامنه هایی برف پوش البرز به سال ۱۸۹۵ میلادی. این نگاره اثر پاول یاکوولویچ نقاش دربار تزار روس است که همراه با الکسای نیکلایویچ ژنرال ارتش روسیه در این سال به ایران سفر کرد.


دره و جاده هراز در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

در سال ۱۸۹۵ میلادی الکسای نیکلایویچ ژنرال سر‌شناس روسی که در سال‌های بعد به سمت وزارت جنگ هم دست یافت به عنوان نماینده ویژه تزار روس سفری به تهران داشت تا با ناصرالدین شاه قاجار دیدار کند. در طول این سفر پاول یاکوولویچ نقاش دربار روسیه نیز با اون همراه بود و نگاره‌های ارزشمندی از ایران با خود به روسیه ارمغان برد که امروزه در موزه ارمیتاژ شهر سن پترزبورگ نگهداری می‌شوند. در این نقاشی آبرنگ هنرمند روس عبور کاروان سفیر روس از دره هراز در منطقه‌ای که به امامزاده هاشم شهرت دارد را به تصویر کشیده است.


رشت در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

نقاشی آبرنگ اثر پاول یاکوولویچ نقاش روسی که در سال ۱۸۹۵ به همراه الکسای نیکلایویچ نماینده تزار به ایران سفر کرد. آنها در مسیر سفر خود از بندرانزلی به تهران مدتی در رشت اقامت داشتند و در این نگاره یاکوولویچ لحظه خروج سفیر از شهر رشت را به تصویر کشیده است.


کاروان سرای آق بابا در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

در سال ۱۸۹۵ میلادی الکسای نیکلایویچ، ژنرال سرشناس ارتش روسیه تزاری، به عنوان سفیر ویژه این کشور سفری به ایران داشت. در این سفر پاول یاکوولویچ نقاش روس هم با او همراه بود. آنها از طریق دریای کاسپ (خزر) به ایران رسیدند و از بندرانزلی تا تهران را از راه زمینی طی کردند. در این نقاشی آبرنگ نگارگر روس کاروان سرایی در مسیر را به تصویر کشیده است. این نقاشی امروزه در موزه ارمیتاژ شهر سن پترزبورگ نگهداری میشود.


تهران در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

پاول یاکوولویچ نقاش روس در سال ۱۸۹۵ میلادی همراه با الکسای نیکلایویچ سفیر ویژه تزار روس سفری به تهران داشت و در این نقاشی آبرنگ ورود سفیر روس به کاخ قاجاری را به تصویر کشیده است.


نگاره عمارت بهارستان اثر نقاش روس، ۱۸۹۵ میلادی

نقاشی آبرنگ اثر پاول یاکوولویچ نقاش روس که در سال ۱۸۹۵ به همراه الکسای نیکلایویچ به ایران سفر کرد. او در این نقاشی عمارت بهارستان را که در آن به عنوان مهمان ویژه شاه اقامت داشت به تصویر کشیده است.


اقامت گاه رشت، اثر نقاش روس (۱۸۹۵ میلادی)

در این نقاشی آبرنگ پاول یاکوولویچ اقامت گاه خود و الکسای نیکلایویچ، سفر ویژه روسیه، در رشت را به تصویر کشیده است. نیکلایویچ در سال ۱۸۹۵ میلادی به عنوان سفر ویژه تزار به تهران سفر کرد و در مسیر سفر مدتی در رشت اقامت داشت.


رشت در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

نقاشی آبرنگ اثر پاول یاکوولویچ. این نقاش روس در سال ۱۸۹۵ میلادی در سفر الکسای نیکلایویچ ژنرال ارتش روسیه به تهران با او همراه شد و در این نقاشی لحظه ورود او به رشت را به تصویر کشیده است.


قزوین در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

نقاشی آبرنگ اثر پاول یاکوولویچ که در مسیر سفر خود همراه با الکسای نیکلایوویچ به تهران در سال ۱۸۹۵ قزوین را به تصویر کشیده است.


شهر کوچک پیربازار در سال ۱۸۹۵، اثر نقاش روس

پیربازار شهریست کوچک در استان گیلان که پاول یاکوولویچ نقاش روسی در سال ۱۸۹۵ میلادی در مسیر خود از بندرانزلی به تهران آن را هنرمندانه به تصویر کشیده است.  یاکوولوویچ به همراه الکسای نیکولایویچ، ژنرال ارتش روسیه، سفیران ویژه تزار روس بودند. این نقاشی آبرنگ امروزه در موزه ارمیتاژ شهر سن پترزبورگ نگهداری میشود.منبع: http://gundeshapur.com


http://roozgozar.com/piczibasazi/matlab/01/roozgozar.com-0021.gif

نظرات (۱)

۱۵ شهریور ۹۳ ، ۱۶:۴۲ طراحی سایت خبری

خیلی خوب و عالی بود

پاسخ:
سلام وسپاس از توجهتان

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی